Cekiny do przyszycia 

Przyjęcia, wesela, karnawał i uroczysty bal to te okazje, w czasie których każda kobieta chce błyszczeć i wyróżnić się z tłumu. Najlepszym i zarazem najskuteczniejszym sposobem, by nie przejść niezauważoną jest materiał ozdobiony cekinami, z którego uszyjesz piękną i nietuzinkową kreację. Cekiny do przyszycia nadają się nie tylko na gładkie tkaniny. Świetnie kontrastują z koronkami, aksamitem i elastyczną lycrą. Znajdziesz je w naszym sklepie online – ich cena jest niezwykle niska.

Cekinowe ozdoby na każdą okazję

Współcześnie dostęp do ubrań jest nieograniczony, dlatego warto postawić na oryginalność. Ozdoby – cekiny, które oferuje nasz sklep internetowy do przyszycia mogą ozdobić niemalże każdą część garderoby. Wzbogacają mocny jeans, dodadzą charakteru butom oraz szczyptę dziewczęcości stanowiąc element dekoracyjny przy bluzce. W ofercie posiadamy różne kolory, dzięki czemu bez problemu dopasujesz nasze cekiny do indywidualnych potrzeb i okazji. Nie musisz rezygnować z ozdób cekinowych w dzień. Gwarantujemy, że nasze propozycje znajdą zastosowanie niezależnie od okazji i czasu.

Gdzie stosować cekin do przyszycia?

Wartościowe cekiny do przyszycia sprawią, że zwykła tkanina stanie się niezwykle oryginalna. Szczególnie polecane są do materiałów wykonanych z bawełny i poliestru, ponieważ ich właściwości umożliwiają swobodne przyszywanie aplikacji nie obciążając przy tym struktury tkaniny. W naszym sklepie online do dyspozycji oddajemy cekiny o mniejszych i większych oczkach, dzięki czemu możesz bez problemu wybrać odpowiedni ich rozmiar i cieszyć się oryginalną aplikacją bez konieczności wydawania kroci w sklepie odzieżowym lub tekstylnym.

Poznaj nasz sklep internetowy z cekinami

Błysk i efekt 3D to świetny sposób na połączenie cekinów z tiulem, szyfonem lub innym materiałem, który wymaga wzbogacenia. Ozdoby mogą być przyszywane obok siebie, jak i w nierównomiernych odstępach tworząc wyjątkowy design. Błyszczące cekiny spełniają się w roli dodatku nie tylko na ubraniach, ale i elementach dekoracyjnych. Bardzo często zdobią obrusy, chusty, szale, czy nawet firanki. Ich zastosowanie jest nieograniczone przez wyobraźnię. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje w sklepie internetowym znajdą uznanie w ekstrawaganckich projektach i strojach wieczorowych oraz jako nietuzinkowy dodatek na co dzień.