Tkaniny o skośnym splocie w dużym wyborze kolorów

Oferujemy tkaninę o skośnym splocie świetnej jakości, dostępną w różnych wzorach i kolorach, do kupienia w atrakcyjnych cenach. Charakterystyczną cechą materiału o splocie skośnym są delikatne prążki nachylone pod kątem 45o, po obu stronach. Dzięki specyficznej budowie produkt zyskuje wysoką sprężystość, nie ma tendencji do gniecenia, jest trwały i wytrzymały.

Tkaniny o skośnym splocie w jodełkę – częsty wybór ze względu na jej uniwersalność

Bardzo popularna jest tkanina o skośnym splocie jodełka, klasyczna baza na żakiety, marynarki i płaszcze. W ofercie sklepu Pinsola znaleźć można również tanią tkaninę o skośnym splocie na sukienki lub podszewki do spódnic czy garsonek. Duży wybór kolorów od uniwersalnej bieli i czerni, przez pastele, aż po wyraziste barwy, pozwala dobrać idealny produkt do konkretnego projektu.

Tkaniny o skośnym splocie –  inne rodzaje materiałów

Dostępne są różne gatunki materiałów, choćby wzorzysta wełniana tkanina o skośnym splocie, idealna na okrycia wierzchnie, albo delikatna jedwabna tkanina o skośnym splocie. Najbardziej popularne są nowoczesne wersje oparte na poliestrowym składzie, z niewielkim dodatkiem elastanu. Ich zaletą jest wygoda użytkowania, bo są łatwe w konserwacji i dobrze się je prasuje. Jak widać tkanina o skośnym splocie z ukośnymi prążkami na powierzchni jest niezwykle uniwersalna i ma wszechstronne zastosowanie. Dodatkowym atutem jest niska cena.