Tipi ogrodowe wykonane przez Mamę Trójki

Mama trójki i jej ogrodowe tipi.

Świetnym przykładem autorskiego wykorzystania tkaniny z naszego sklepu jest piękne ogrodowe tipi wykonane przez panią Bożenę, autorkę bloga "Mama trójki". Tipi dla dzieci stało się ostatnio bardzo modne, jest zabawką, strefą zabawy i ozdobą we wnętrzu, ale może mieć bardziej praktyczny sens - jako miejsce wypoczynku na powietrzu, chroniące dzieci przed intensywnym światłem słonecznym, owadami czy wiatrem. Pani Bożena stworzyła magiczne miejsce w ogrodzie dla całej rodziny, a zrobiła to w stosunkowo prosty i bardzo pomysłowy sposób. Tanie tkaniny na metry pozwoliły stworzyć coś niezwykłego, przy symbolicznych kosztach, za to z pasją, sercem i osobistym zaangażowaniem.

Tkanina ogrodowa świetna na tipi.

Ze względu na większe gabaryty projektu autorka sięgnęła po bambusowe tyczki sadownicze, zdecydowanie dłuższe niż kije od szczotki zwykle stosowane przy tworzeniu tipi. Pięć kijków stało się bazą konstrukcji, potem powstała podłoga z dwóch warstw tkaniny z wypełnieniem oraz cztery ściany o kształcie trójkąta. Pani Bożena wykorzystała świetnej jakości białą tkaninę ogrodową, którą oferuje nasz sklep z materiałami. Tkanina ogrodowa charakteryzuje się podwyższoną odpornością na wilgoć, ze względu na warstwę impregnatu, ponadto nie wymaga obszywania, bo nie strzępi się jak inne sztuczne włókna. Duży wybór kolorów i wzorów, grubości i faktur stanowi sam w sobie doskonałe źródło inspiracji. Tipi wykonane z materiału wodoodpornego z powodzeniem może służyć w ogrodzie, bo nie straszna mu poranna rosa czy deszcz. Dopełnieniem wyposażenia stały się własnoręcznie wykonane poduchy, zapewniające wygodę i komfort wypoczynku.

Koronka bawełniana do wykończenia tipi

Do wykończenia namiotu, aby nadać mu piękną estetyczną formę miłą dla oka, pani Bożena sięgnęła po produkty pasmanteryjne takie jak koronka bawełniana na metry oraz taśma ozdobna z pomponami. Prosty zabieg dopełnienia białej bryły tymi efektownymi dodatkami sprawił, że tipi jest nie tylko schronieniem i miejscem zabawy, ale też prawdziwą i niebanalną ozdobą ogrodu. Gratulujemy autorce nietuzinkowego pomysłu i efektownego wykonania!

Zdjęcia tipi wykonanego przez "Mamę trójki".

Tipi ogrodowe
Widok wnętrza tipi

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię