Termoaplikacja - Truskawka

2,50 
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) Dodaj opinię
Opis Produktu

Mała naprasowanka w kształcie truskawki o wymiarach 3x2,5 cm została wykonana z filcu. Zielono-czerwona aplikacja posiada dwie dziurki, które powodują, że może ona być stosowana jako guzik. Poza tym, poleca się do ozdabiania odzieży i przeróżnych akcesoriów np. kosmetyczek, piórników, plecaków lub worków.

 

Specjalna warstwa termo folii znajdująca się po lewej stronie powoduje, że produkt można łączyć z odzieżą na dwa sposoby. Pierwszy, jako naprasowankę (czyli pod wpływem wysokiej temperatury), drugi jak naszywkę.

 

Zastosowanie:
  • do zdobienia koszul, bluzek, spodni, plecaków lub toreb
  • do tworzenie strojów
  • do dekoracji
  • jako łatki na uszkodzoną odzież

Kształt: truskawki
Kolor: czerwony i zielony
Wymiary całkowite: 3x2,5 cm
 
 
Sposób aplikacji: 
1. Naprasowankę przykładamy w miejsce, gdzie chcemy, by była zamocowana np. przód T-Shirtu
2. Żelazko nagrzewamy do 150°C.
3. Na aplikację kładziemy ściereczkę kuchenną, lub inną tkaninę i delikatnie zaprasowujemy, dociskając żelazkiem przez ok. 10 sec.
4. Sprawdzamy czy ozdoba dobrze przyległa do tkaniny, kontrolujemy zwłaszcza jej brzegi. Jeśli nie dolega idealnie, czynność powtarzamy.
5. Po czym przewracamy wyrób na lewą stronę i zaprasowujemy aplikację od lewej strony materiału, co da nam jeszcze lepszy efekt podklejenia.
6. Chwilę czekamy do schłodzenia.
7. Po pierwszym praniu sprawdzamy czy naprasowanka w dalszym ciągu mocno przylega do tkaniny. W przypadku gdyby zaczęła się odklejać ( np. wpływ zbyt gorącej wody) powtarzamy czynność z prasowaniem.
 
*. Naprasowankę można zabezpieczyć przed odklejeniem poprzez przyszycie jej brzegów do wyrobu, lub użyć jej jako naszywki.
Opinie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
zobacz również
masz pytanie? zadzwoń 887 070 731 lub wyślij wiadomość sklep@pinsola.pl