Produkt testowy 01a

61,50 

koszt przesyłki

produkt już domówiony

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) Dodaj opinię
Opis Produktu

Produkt testowy!!!

Zanim kupisz przeczytaj - to ważne!

W przypadku płatności za pomocą Przelewy24 pliki dostępne są w ciągu kilku minut po zakupie.
W przypadku płatności przelewem tradycyjnym pliki udostępniamy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie - maksymalnie 24 godziny liczone w dni robocze.

Pliki udostpniamy drogą elektroniczną - unikalne linki do pobrania plików wysyłane są na adres mailowy podany podczas zakupu/rejestracji.

Pliki po zakupie są dostępne przez 14 dni i można pobrać każdy z nich tylko 3 razy i tylko z 3 adresów ip i dlatego prosimy zapisać je na swoim komputerze i przechowywać dla swoich potrzeb.

Kupując szablon nabywacie Państwo prawo do uszycia na własne potrzeby odzieży opierając się na przekazanych drogą elektroniczną szablonach i instrukcjach. Szablony krawieckie są naszą własnością i niedopuszczamy, aby je w jakikolwiek sposób rozpowszechniać, odsprzedawać czy upubliczniać. Niedopuszczalne jest również prowadzenie produkcji artykułów odzieżowych lub prowadzenie innej działalności komercyjnej opartej na naszych szablonach bez naszej zgody. Szczegóły regulują przepisy polskiego prawa mówiące o własności intelektualnej. Wszelkie odstępstwa od w/w wymagają naszej pisemnej zgody.

Pielęgnacja
Opinie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
zobacz również
masz pytanie? zadzwoń 88 707 07 31 lub wyślij wiadomość sklep@pinsola.pl