Instrukcja krok po kroku - jak uszyć sukienkę na wiosnę

Nowa tkanina w tropikalne kwiaty to doskonały pretekst aby uszyć sukienkę.

W naszym sklepie zaczęła panować już wiosna i w najnowszej kolekcji pojawiła się piękna, kolorowa tkanina w kwiaty, do tego jest w bardzo korzystnej promocji! Dziś pokażemy Wam propozycję wykorzystania takiego materiału. Jest on lejący, miły w dotyku i idealnie nadaje się na sukienki, bluzki czy spódnice. Naszą propozycją jest uszycie sukienki wiązanej w pasie i marszczonej.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: ODP: Sukienka
Ten wpis należy traktować bardziej w formie inspiracji ponieważ jest to autorska konstrukcja sukienki. W ramach dalszego wyjaśnienia dodam że jest to sukienka kopertowa z zakładanym przodem, a zatrzask jest po to aby dekolt się nie otwierał.
napisał/a: Sukienka
Zastanawiam się dla kogo jest ten tutorial... Jest chaotyczny i mimo że potrafię szyć, mam kłopot ze zrozumieniem kilku rzeczy. Sama sukienka jest przepiękna!! Zastanawiam się czy ona jest 'otwarta'? czy jest zszyta po całości? nie wiem jak to ująć : ) Stąd potrzeba przyszycia zatrzasku? Nie potrafię też konstruować wykroju, pokazujecie jak uszyć taką sukienkę nie wspominając nic o jego przedniej części...
Pokazuje 1-2 z 2 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię